Sokak Hayvanları için Coldwell Banker’den dev destek

Türkiye’de gayrimenkul piyasasının en önemli oyuncularından olan MasterTürk Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Coldwell Banker, 04 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde anlamlı bir projede iş birliğine imza attı.

Sokak hayvanlarına karşı farkındalık yaratmak ve onları sahiplendirmeye yönelik, Her Eve Bir Pati Derneği (HEPAD) ile bir sosyal sorumluluk projesi başlatan Coldwell Banker bu konuda Türkiye genelinde 247 ofisi ile seferberlik ilan etti.

Proje kapsamında, Coldwell Banker ofislerine kiralama veya satın alma işlemi gerçekleştirmek için gelen müşterilere yapılan bilgilendirme sonrası hayvan sahiplenmek isteyenler HEPAD derneğine başvuru için yönlendirilecekler. Koruyucu aile olma aşamasında tüm sürecin dernek tarafından değerlendirilerek yürütüleceği projede, sahiplenme işlemi sonrası Coldwell Banker referans olarak kaydedilecek. Bir markanın çalışanları ile katıldığı en geniş kapsamlı sosyal sorumluluk projesi olan ‘Her Eve 1 Pati’ projesinde hedef sürdürülebilirlik.

Sokak Hayvanları için Coldwell Banker’den 4 bin kişilik dev destek

Türkiye’de 4 bine yakın çalışanın dahil olduğu ve globalde uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdürülen bu projenin Türkiye’de de toplumda sosyal fayda yaratma açısından önemli bir farkındalık oluşturmasını beklediklerini ifade eden Masterturk Grubu Başkanı Gökhan Taş sözlerine şöyle devam ediyor: Türkiye’deki tüm sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve farkındalık yaratmak için Coldwell Ailesi olarak yola çıktık. Sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek için büyük bir özveri ile çalışan HEPAD ile bu projede yer almak istedik. Türkiye’nin her bölgesinde yer alan büyük ofis ağımızda şubelerimizi ziyaret eden müşterilerimizde hayvanları koruma ve sahiplenme konusunda duyarlılık oluşturmayı amaçlıyoruz. Coldwell Banker’in globalde gösterdiği bu başarıyı, Türkiye’de de 4 bin çalışanımız ve yaratacağımız sinerji ile daha yukarı taşıyacağımıza inanıyorum. Barınaklarda yaşayan hayvanları sahiplenerek onlara yuvalarını açmak isteyen hayvan gönüllülerine aracı olmak istiyoruz. Coldwell Banker olarak daha fazla cana yuva olmak için müşterilerimizde duyarlılık oluşturmayı ve onları sahiplenecek aileler ile tanışmalarında köprü vazifesi görevini üstleniyoruz.

Biz HEPAD olarak sınırsız bir özveri ile çalışıyoruz

Sahipsiz olan sokak hayvanlarının yaşam haklarını ve refahlarını sağlamaya yönelik kurduğumuz Her Eve Bir Pati Derneği (HEPAD) ile doğal hayatlarından uzaklaştırılmış, yardıma muhtaç olan hayvanların bakımlarını yaparak tedavilerini üstleniyoruz diyen HEPAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir “15 Ekim 1978’de Paris UNESCO evinde ilan edilen Hayvan Hakları Evrensel Bildirisine göre: Bütün hayvanlar yaşam önünde eşit doğarlar ve aynı var olma hakkına sahiptirler. İnsanlar ile aynı dünyayı paylaşan hayvanlar arasında özel bir bağ olduğunu bir dostluk ilişkisi olduğunu toplumumuza doğru anlatmalıyız. Ülkemizde sahiplenmeyi bekleyen sıcak bir kap yemek ve sevgiye ihtiyacı olan binlerce canlı var. Biz bu kapsamda; HEPAD olarak sınırsız bir özveri ile çalışıyoruz. Bu alanda daha fazla canlıya dokunabilmek için daha fazla kaynağa ihtiyacımız var. Bu sebeple Coldwell Banker ile olan iş birliğini çok önemsiyoruz çünkü bu uzun yolculukta şirketlerin bize omuz vermeleri çok kıymetli. Bu iş birliği sonrasında binlerce hayvanımız sıcak bir yuva bulacağı için kendim ve HEPAD adına çok mutluyum. Bu güçlü mücadelede bize destekleri için Coldwell Banker Ailesine teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x