Çinli üretici yeni kablosuz kulaklıklarıyla rakiplerine meydan okuyor, bu fiyata bedava

Motorola‘nın yeni kablosuz kulaklık modelleri Moto Buds ve Moto Buds+ piyasaya sürmeye hazır gibi görünüyor. Evan Blass gibi duyumcular tarafından sızdırılan yüksek kaliteli görseller, bu yeni ürünlerin tasarım detaylarını ve renk seçeneklerini ortaya koyuyor. Moto Buds, dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor: koyu ve açık mavi, parlak sarı ve mercan rengi. Moto Buds+ ise daha sınırlı renk paleti ile karşımıza çıkıyor; siyah ve altın rengi bu modelin öne çıkan renkleri arasında.

Moto Buds düz bir sap tasarımına sahipken, Moto Buds+ modeli daha yuvarlak hatlara ve OnePlus Buds 3’ü andıran bir tasarıma sahip. Ayrıca Moto Buds+ modelinde kulaklığın dış yüzeyinde bulunan bir ızgara, bu modelin Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve şeffaflık modlarına sahip olabileceğine işaret ediyor. Ancak bu özellikler henüz resmi olarak teyit edilmemiş sadece tasarıma dayalı tahminler.

Çinli üretici yeni kablosuz kulaklıklarıyla rakiplerine meydan okuyor, bu fiyata bedava

Her iki modelin şarj kutuları da tasarım olarak dikkat çekiyor. Moto Buds modelinde, kulaklık renginden bağımsız olarak beyaz bir şarj kutusu bulunuyor. Moto Buds+ modelinde ise, kulaklıkların rengi ile uyumlu şarj kutuları tercih edilmiş.

Motorola‘nın bu yeni ürünleriyle ilgili daha fazla teknik özellik, fiyat ve piyasaya çıkış tarihi gibi detaylar henüz paylaşılmadı. Ancak yakın zamanda bu bilgilerin de açıklanması bekleniyor. Kulaklık pazarında renk ve tasarım çeşitliliği ile dikkat çeken bu yeni modeller, kullanıcıların beğenisine sunulmak üzere hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x